
Die folgende Meldung haben wir von unseren Funkfreunden aus PA0, den Radio Amateurs Groningen, erhalten. Jeder ist zu dem Treffen herzlich willkommen.
Noord/Ost Amateur treffen bij het stoomgemaal te Winschoten.
Oostereinde 4, 9672TC Winschoten. Aanvang 10:00 Uur
Gratis toegang
De nadruk ligt op een amateurtreffen, dus geen beurs. Een treffen georganiseerd door amateurs uit Ost-Friesland (DL) en Groningen. Iedereen is uiteraard van harte welkom. Het plan was om het ene jaar aan de Nederlandse kant te organiseren en het andere jaar aan de Duitse kant. Maar na de zeer geslaagde dag in 2025 kwam vanuit Duitsland het voorstel om het in mei in Papenburg te houden en in oktober weer in Winschoten. Ook dit jaar is het weer de perfecte plek waar hobbyisten ideeën en materialen kunnen uitwisselen. Net als in het voorjaar met de kofferbakruil. Dit jaar hebben we misschien ook nog een paar tafeltjes over in het stoomgemaal zelf.Wie daar belangstelling voor heeft kan zich melden via: RAGV2G (AT) gmail.com. Helaas ontbreekt Van Dijken dit jaar, omdat het misging met het doorgeven van de datums. Verder is het gewoon een herhaling van vorig jaar.
We willen om 10 uur beginnen ..en, stoppen… tja, als het voorbij is; Het is weer een ontmoeting tussen vrienden en buren met dezelfde hobby. En als het dan gezellig wordt, stop je gewoon wanneer het uitkomt. Maar ergens tegen het einde van de middag zal het waarschijnlijk wel afgelopen zijn.
Ort: Museum Stoomgemaal (Dampfschöpfwerk) Winschoten
https://karte.openstreetmap.de/#map=16/53.153077/7.069254